Prowadzimy do sukcesu wszystkimi ścieżkami

Nasza agencja interaktywna jest w stanie zastosować dla państwa wszystkie najważniejsze mechanizmy zdobywania przewagi konkurencyjnej w Internecie i docierania do klienta, zaczynając od tworzenia stron internetowych na skalę lokalną. W naszym arsenale nie brakuje oczywiście linków sponsorowanych Google AdWords, których wykorzystanie daje gigantyczne możliwości:

  • Docieramy do klientów bezpośrednio mieszkających chociażby w Koninie;
  • Ponosimy koszty tylko za realne pozyskanie klienta z Poznania czy innego miasta;
  • Dokładnie ustalamy, gdzie nasz przekaz ma się pojawiać, w jakich miastach;
  • Walczymy jak równi z równymi z największymi podmiotami na rynku z Konina, Poznania i z innych miast;
  • Od pierwszego dnia mamy maksymalną skuteczność. – www.activate.pl/tworzenie-stron

Zaczynamy od tworzenia strony, albowiem projektowanie stron internetowych jest najważniejsze. Linki sponsorowane Google AdWords to tak jak ich nazwa nam oświadcza – linki sponsorowane. Kupujemy reklamę i reklama jest aktywna. Może to zrobić absolutnie każdy dla swojej strony, ale nie powinien, ponieważ jeśli reklamowanie się  Google  prowadzone jest w sposób nie nacechowany wysokimi kompetencjami i bogatym doświadczeniem, efektem takich działań może być wysoki wzrost kosztów przy niewielkich efektach wysiłków.

Reklama Google AdWords może być bowiem droga i w dłuższej perspektywie czasu proponujemy ją jedynie jako uzupełnienie podstawowych technik promocji, co nie oznacza jednak wcale, że nie można jej z powodzeniem wykorzystywać zwłaszcza na początku rozwoju w Internecie, kiedy tworzenie stron internetowych jest jeszcze w powijakach.

Nasze kampanie

Nasze kampanie Google AdWords prowadzimy z głową, co przede wszystkim oznacza stosowanie umiaru. Z kampaniami adwords’ów można uzyskiwać fenomenalne rezultaty w krótkim czasie, ale koszty takich efektów są za wysokie, by ich ponoszenie było usprawiedliwione. Dlatego nasze działania są skierowane przede wszystkim na te segmenty rynku lokalnego Poznania czy Konina, które pozwalają na uzyskiwanie naprawdę dobrych rezultatów minimalnym kosztem. Ich identyfikowanie to sztuka i my sobie z tym znakomicie radzimy. A dodatkowo zajmujemy się także profesjonalnym projektowaniem i tworzeniem stron internetowych.

Co więcej, zapewniamy możliwość ustalenia kosztu maksymalnego dla działań z zakresu Google i pozwalamy na monitoring, dzięki któremu można identyfikować to, co realnie się dzieje z zainwestowanymi w promocje pieniędzmi. Jesteśmy tutaj bardzo elastyczni, co oznacza, że jeśli tylko dostrzeżemy możliwość poprawy efektywności naszych działań i odkryjemy metodę skuteczniejszego przyciągania klientów, natychmiast skonsultujemy nowe możliwości z naszymi partnerami biznesowymi i wprowadzimy odpowiednie zmiany. Kampanie adwords’ów potrafią nawet kreować wizerunek firmy, więc nie wolno bagatelizować znaczenia tego narzędzia.